Yekta Smart

سیستم نورپردازی هوشمند ©ROSELLA

 Rosella©  یک سیستم هوشمند نورپردازی است که توسط مهندسین شرکت تجهیزات هوشمند یکتا و جهت بومی سازی و ساده تر کردن استفاده از تجهیزات نورپردازی طراحی شده است. از ویژگی های این سیستم می توان به ماژولار (به صورت واحد های جدا از هم که با اتصال به یکدیگر کار می کنند) بودن آن اشاره کرد باعث میشود سیستم دارای حجم کمی بوده و در هر جا قابل نصب باشد(حتی در نور مخفی های کوچک).

اغلب برای نورپردازی فضاها می بایست از روشنایی ها و LED های مختلفی استفاده کرد که درایو همگی آنها مستلزم استفاده از چند درایور است، اما Rosella©  می تواند انواع مختلف و تعداد نامحدود بار  (ریسه های RGB و  COBو بلوکی و غیره ) را درایو کند که این نیز به نوبه خود امر مهمی در نورپردازی فضاهای بزرگ به شمار می رود. همچنین با توجه به ماژولار بودن این سیستم قابلیت کار با انواع ریسه ها و بارهای 12V و 220V به صورت همزمان را دارا می باشد که این قابلیت موجب می شود که محدوده انتخابی شما در حوزه انتخاب LEDها و روشنایی های RGBگسترده تر شود. به طور مثال شما با یک کنترلر می توانید ریسه های 12V و تعدادی COB  12 ولتی و تعدادی ریسه 220 ولتی را به طور همزمان کنترل کنید.

Rosella© اولین محصول بازار می باشد که بدون نیاز به برنامه ریزی و پیچیدگی (مانند دستگاه های پیچیده و گران قیمت DMX) و بصورت کاملا خودکار روی موزیک پردازش کرده و عکس العمل درست را در مد موزیکال نسبت به آن نشان می دهد و همچنین این دستگاه دارای یک کانال مجزا برای ریسه های تک رنگ می باشد که میزان شدت آن قابل تنظیم بوده که این ویژگی باعث اجرای یک نورپردازی هرچه تمام تر می شود.

Rosella© قادر است تا در یک شبکه WiFi به صورت گروهی با یک کنترلر دیگر کار کند. یعنی شما قادر هستید از چندین دستگاه به صورت همزمان و گروهی استفاده کنید و به طور همزمان نور چند دستگاه را تغییر دهید. از ویژگی های دیگر Rosella© می توان به تعیین سطح دسترسی افراد اشاره کرد، بدین صورت که شما می توانید به راحتی با نرم افزار زیبا و ساده شرکت تجهیزات هوشمند یکتا (Yekta Smart Home) -که  برای سیستم عامل اندروید (Android) و iOS طراحی شده است- تعیین کنید که چه کسی به کدام سیستم دسترسی داشته باشد و چه کسی اجازه دسترسی به آن را نداشته باشد.

Rosella© دارای نرم افزاری ساده و زیباست که امکانات زیادی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید براحتی نور محیط خود را تنظیم کنید. این نرم افزار دارای 10 حافظه رنگی دلخواه است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید 10 رنگ دلخواه خود را در آن ذخیره نموده و هرزمان به آن دسترسی داشته باشید. سیستم هوشمند Rosella© قادر است تا هر لحظه که شما بخواهید رنگ های دلخواه شما را به صورت اتوماتیک و به ترتیب به محیط بدهد و محیطی دلچسب و زیبا را برای شما فراهم آورد.