Yekta Smart

Tiny Remotes

امروزه بسیاری از دستگاه هایی که با آنها سروکار داریم به ریموت های RF مجهزند. ریموت ها کمک بسیاری به ما می کنند اما معایبی نیز دارند که گاهی اوقات موجب بروز مشکل در زندگی روزمره می شوند. از جمله این مشکل ها می توان به تعداد ریموت های مورد استفاده اشاره کرد که این امر هم باعث سردرگمی کاربر می شود. همچنین این ریموت ها دارای امنیت پایین می باشند که در صورت مفقود شدن خطر آفرین است. این ریموت ها دارای سخت افزاری ضعیف بوده که به مرور زمان دچار مشکل می شود و رطوبت و دما تاثیر شدیدی بر روی آنها دارند. از دیگر معایب این ریموت ها می توان به هزینه آن اشاره نمود، این ریموت ها برای مجتمع ها و اداره ها و اماکنی که دارای کاربر زیادی هستند  بسیار هزینه بر هستند.

 Tiny Remote دستگاهی است که توسط تیم تجهیزات هوشمند یکتا طراحی شده و با استفاده از تکنولوژی WiFi و داشتن اپلیکیشن رایگان Android   و   iOS بسیاری از این معایب را برطرف کرده و به شما اجازه می دهد بدون نیاز به  هیچ گونه تغییر در سیستم غیر هوشمندی که از قبل در محل زندگی یا کار شما نصب شده است، و بدون پیچیدگی از سیستم قبلی خود آسانتر و بهتر استفاده کرده و ریموت خود را در گوشی همراه خود داشته باشید.

 

 Tiny Remote  مانند محصولات موجود در بازار دارای محدودیت کاربر نیست و امنیت آن به اندازه امنیت گوشی همراه شما بالاست.

یکی دیگر از مزایای این محصول، مقرون به صرفه بودن آن است، بطور مثال برای یک مجتمع 20 واحدی حدود 85% صرفه جویی هزینه دارد.

از کاربرد های این ریموت می توان موارد زیر را نام برد:

·        درب های اتوماتیک(اپراتور)

·        کرکره های برقی

·        درب های پارکینگی

·         درب های عابر رو

·        روشنایی ها

·        آسانسور

 

·        و تمامی سیستم هایی که با ریموت های RF کار میکنند